Podjazdy dla osób niepełnosprawnych

Bezpieczne i solidne podjazdy dla osób niepełnosprawnych

Jesteśmy firmą produkującą i montującą podjazdy dla osób niepełnosprawnych i wózków inwalidzkich. Znajdują one zastosowanie we wszystkich miejscach i budynkach, utrudniony lub niemożliwy dostęp mają osoby niepełnosprawne oraz ich opiekunowie. Nasze podjazdy projektujemy od podstaw, dostosowując go do wszelkich parametrów i uwarunkowań budynków, otaczającej architektury oraz terenu.

Podjazdy dla osób niepełnosprawnych produkowane przez nas spełniają wszytskie obowiązujące normy i surowe przepisy dotyczące tego typu konstrukcji. Naszymi klientami są właściciele domów jednorodzinnych, właściciele mieszkań w blokach, spółdzielnie mieszkaniowe, obiekty przemysłowe, jednostki publiczne, placówki oświatowe.

Podjazdy spełniają bardzo ważną rolę w zwiększaniu dostępności budynków osobom o różnym stopniu niepełnosprawności.

Wysoka jakość i trwałość podjazdów dla osób niepełnosprawnych

Produkowane przez nasz podjazdy dla osób niepełnosprawnych wykonane są jako konstrukcje stalowe, zabezpieczone przed korozją i czynnikami atmosferycznymi poprzez cynkowanie ogniowe. W zależności od wymagań klienta możliwe jest wykonanie konstrukcji lub poręczny i balustrad ze stali nierdzewnej, co znacząco zwiększa żywotność konstrukcji.

Posiadamy duże doświadczenie w produkcji i montażu podjazdów dla osób niepełnosprawnych. Dzięki temu masz gwarancję bezpieczeństwa i doskonałych cech użytkowych naszych podjazów:

  • antypoślizgowa powierzchnia wykonana z krat lub płyt ryflowanych,
  • optymalna szerokość pochylni,
  • optymalny kąt pochylenia,
  • przestronne spoczniki, umożliwiające swobodne mijanie,
  • wygodne poręcze ułatwiające wjazd.

Doświadczony i sprawdzony producent pozjazdów dla osób niepełnosprawnych w Wielkopolsce

Posiadamy bogate doświadczenie w produkcji i montażu podjazdów dla osób niepełnosprawnych dla klientów z Wielkopolski, w tym m.in. z: Poznań, Piła, Gniezno, Chodzież, Szamotuły, Oborniki, Murowana Goślina, Wągrowiec, Rogoźno, Wronki, Wałcz i nie tylko. 

Nasze podjazdy umożliwiają wygodne, bezpieczne i niezawodne użytkowanie przez długie lata. Niezwykle trwałą konstrukcja i sprawdzone rozwiązania są gwarantem bezproblemowej obsługi. Każda wykonana realizacji jest powodem do satysfakcji. Zdajemy sobie sprawę, że wysoka jakość pozjazdów jest dla naszych klientów sprawą kluczową, dlatego też w naszej pracy kierujemy się rzetelnością i dokładnością. Sprawdź nas i skontaktuj się.

JESTEŚ ZAINTERESOWANY WSPÓŁPRACĄ?

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI OTRZYMAJ INDYWIDUALNĄ WYCENĘ

INVEST BUILDING sp. z o.o.