Obróbki blacharskie

Szeroka oferta obróbek blacharskich

Jesteśmy producentem obróbek blacharskich z wieloletnim doświadczeniem. Dysponujemy rozbudowanym parkiem maszynowym oraz wykwalifikowanymi pracownikami, którzy są specjalistami w tej branży. Wykonujemy wiele rodzajów obróbek blacharskich, w tym: parapety, rynny, kolanka, rury spustowe, opierzenia, obróbki balkonów i tarasów, kosze oraz wiele innych.

Przykładamy dużą uwagę do staranności wykonania oraz terminowej realizacji. Elementy blaszane wykonujemy na indywidualne zamówienia, wykorzystując materiał własny, jak również powierzony. Zajmujemy się obróbką blach z wielu rodzajów materiałów, w tym: blacha cynkowana, alucynk, blachy powlekane, blachy aluminiowe, blachy ze stali nierdzewnej i kwasoospornej, tytan-cynk.

Z naszych usług korzystają klienci indywidualni, firmy budowlane i remontowe, firmy dekarskie, deweloperzy oraz generalni wykonawcy.

Obróbki dekarskie, czyli skuteczne zabezpieczenie dachów

Dla naszych klientów wytwarzamy również rozwiązania z zakresu obróbek dekarski: obórbki kominów, obróbki przyścienne, obróbki ogniomurów, obróbki gzymsów, obróbki pasa podrynnowego i nadrynnowego, obórbki kalenicowe, śniegołapy, czapy, wiatrownice, wywiewki wentylacyjne i wiele innych. Dzięki wysokiej jakości materiałów i wykończenia oraz dokładności wykonania wykonane przez nas elementy zabezpieczają skutecznie pokrycia dachowe, jak również wpływają na estetykę całego dachu i budynku.

Wykonujemy również elementy niestandardowe na indywidualne zamówienie klienta. Na podstawie naszego doświadczenia oraz wiedzy, możemy zaproponować odpowiednie rozwiązania dla każdej inwestycji.

Obróbki blacharskie i obróbki dekarskie – Wielkopolska

Nasza oferta obróbek blacharskich oraz obróbek dekarskich cieszę się dużą popularnością klientów z Wielkopolski, w tym m.in. z: Poznań, Piła, Gniezno, Chodzież, Szamotuły, Oborniki, Murowana Goślina, Wągrowiec, Rogoźno, Wronki, Wałcz i nie tylko. 

Wybór naszych usług jest gwarancją trwałości i solidności rozwiązań z zakresu obróbek blacharskich na wiele lat. Doceniamy stałych klientów, oferując im indywidualne warunki cenowe. Skontaktuj się z nami w celu otrzymania oferty.

JESTEŚ ZAINTERESOWANY WSPÓŁPRACĄ?

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI OTRZYMAJ INDYWIDUALNĄ WYCENĘ

INVEST BUILDING sp. z o.o.