Obróbki blacharskie

Szeroka oferta obróbek blacharskich

Jesteśmy producentem obróbek blacharskich z wieloletnim doświadczeniem. Dysponujemy rozbudowanym parkiem maszynowym oraz wykwalifikowanymi pracownikami, którzy są specjalistami w tej branży. Wykonujemy wiele rodzajów obróbek blacharskich, w tym: parapety, rynny, kolanka, rury spustowe, opierzenia, obróbki balkonów i tarasów, kosze oraz wiele innych.

Przykładamy dużą uwagę do staranności wykonania oraz terminowej realizacji. Elementy blaszane wykonujemy na indywidualne zamówienia, wykorzystując materiał własny, jak również powierzony. Zajmujemy się obróbką blach z wielu rodzajów materiałów, w tym: blacha cynkowana, alucynk, blachy powlekane, blachy aluminiowe, blachy ze stali nierdzewnej i kwasoospornej, tytan-cynk.

Z naszych usług korzystają klienci indywidualni, firmy budowlane i remontowe, firmy dekarskie, deweloperzy oraz generalni wykonawcy.

Obróbki dekarskie, czyli skuteczne zabezpieczenie dachów

Dla naszych klientów wytwarzamy również rozwiązania z zakresu obróbek dekarski: obórbki kominów, obróbki przyścienne, obróbki ogniomurów, obróbki gzymsów, obróbki pasa podrynnowego i nadrynnowego, obórbki kalenicowe, śniegołapy, czapy, wiatrownice, wywiewki wentylacyjne i wiele innych. Dzięki wysokiej jakości materiałów i wykończenia oraz dokładności wykonania wykonane przez nas elementy zabezpieczają skutecznie pokrycia dachowe, jak również wpływają na estetykę całego dachu i budynku.

Wykonujemy również elementy niestandardowe na indywidualne zamówienie klienta. Na podstawie naszego doświadczenia oraz wiedzy, możemy zaproponować odpowiednie rozwiązania dla każdej inwestycji.

Obróbki blacharskie i obróbki dekarskie – Wielkopolska

Nasza oferta obróbek blacharskich oraz obróbek dekarskich cieszę się dużą popularnością klientów z Wielkopolski, w tym m.in. z: Poznań, Piła, Gniezno, Chodzież, Szamotuły, Oborniki, Murowana Goślina, Wągrowiec, Rogoźno, Wronki, Wałcz i nie tylko. 

Wybór naszych usług jest gwarancją trwałości i solidności rozwiązań z zakresu obróbek blacharskich na wiele lat. Doceniamy stałych klientów, oferując im indywidualne warunki cenowe. Skontaktuj się z nami w celu otrzymania oferty.

JESTEŚ ZAINTERESOWANY WSPÓŁPRACĄ?

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI OTRZYMAJ INDYWIDUALNĄ WYCENĘ

Profesjonalne obróbki blacharskie i dekarskie Poznań

Obróbki wykonane z blach różnego gatunku stanowią nie tylko znakomite zabezpieczenie dla dachów i elewacji, ale także ich estetyczne wykończenie. Pomożemy Ci je odpowiednio wybrać, tak byś mógł cieszyć się ich wyglądem oraz ochroną przez wiele lat. Zadbaj o najwyższą jakość i sprawdź naszą pełną ofertę. Chętnie pomożemy Ci w dokonaniu najlepszego wyboru i zadbamy o to, byś znalazł rozwiązanie w pełni dopasowane do Twojego gustu i potrzeb.

Zawsze dbamy o to, by nasze obróbki dekarskie i blacharskie prezentowały jak najlepszy poziom wykonania. Przygotujemy dla Ciebie wszelkiego rodzaju elementy blaszane wyprodukowane z wysokiej jakości materiałów. Wszystko to na indywidualne zamówienie, przystosowane do Twoich oczekiwań. Dzięki temu będziesz mógł na nich polegać nawet w najbardziej wymagających warunkach i zyskasz pewność, że nie ulegną szybko zniszczeniu. Postaw na obróbki blacharskie, które są estetyczne, praktyczne, wytrzymałe oraz nie wymagają intensywnych zabiegów konserwacyjnych do zachowania swoich właściwości.

Obróbki blacharskie dachu każdego rodzaju

Wykończenie dachu jest bardzo istotne dla zapewnienia odpowiedniej trwałości całej konstrukcji. Z tego powodu warto zadbać o każdy detal. W Invest Buidling zrobimy dla Ciebie gąsiory, wiatrownice, pasy nad i podrynnowe, a także inne obróbki blaszane, których potrzebujesz. Żadne wyzwanie nie jest dla nas zbyt trudne i żadne oczekiwania klienta zbyt duże.

Nasze obróbki dekarskie zapewnią pełną ochronę dla pokrycia dachowego. Sprawdzą się w każdych warunkach atmosferycznych. Zajmujemy się nie tylko projektowaniem i produkcją poszczególnych elementów, ale także ich profesjonalnym montażem. Decydując się na nasze usługi, nie musisz martwić się o szczegóły. Zapewniamy kompleksową obsługę, dzięki czemu cała praca, od etapu projektu do końcowej realizacji, będzie przebiegać szybko i bezstresowo.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o wykonywanych przez nas obróbkach dekarskich i o związanych z nimi usługach, koniecznie skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta. Nasi fachowcy chętnie przybliżą Ci szczegóły i wytłumaczą wszystkie stojące przed Tobą możliwości.

Obróbka blacharska balkonu? Z nami to proste

Jako że balkony i tarasy wychodzą swoją konstrukcją poza obręb budynku, są szczególnie narażone na niekorzystne warunki pogodowe i wynikające z nich zniszczenia. Odezwij się do nas, a pomożemy zachować Ci je w dobrym stanie i nienagannym wyglądzie przez długie lata.

Wykonywana przez nas obróbka blacharska balkonu jest bardzo trwała. Jest to efekt uzyskany dzięki zastosowaniu dobrej jakości materiałów i powłok antykorozyjnych. Dzięki temu bez przeszkód będzie ona odprowadzać wodę zbierającą się na balkonie czy tarasie, przy równoczesnym zabezpieczeniu znajdującej się pod nimi elewacji.

Stworzymy dla Ciebie odpowiednie elementy gotowe do montażu i dobierzemy materiały w taki sposób, by nie tylko pełniły swoją funkcję ochronną, ale także pasowały wizualnie do reszty budynku.

Obróbka blacharska komina – sprawdź nasze usługi dla Poznania

Wykończenie podstawy komina przy pomocy obróbki blacharskiej to niezbędna czynność zapewniająca mu odpowiednio szczelne połączenie z połacią dachową. Korzystając z naszych usług, możesz być pewny profesjonalnego wykonania powyższych elementów. Nasza obróbka blacharska komina całkowicie uniemożliwi wodzie i śniegowi, przedostanie się pod połać dachu oraz poczynienie tam trudnych do odwrócenia, kosztownych szkód.

Niezależnie od tego czy komin znajduje się w kalenicy, czy w innym miejscu na połaci dachu, będziemy w stanie stworzyć projekt, który w pełni spełni swoje funkcje, a zarazem będzie stanowił estetyczną ozdobę dachu. Skontaktuj się z nami w celu ustalenia szczegółów!

Obróbki blacharsko-dekarskie – Wielkopolska i nie tylko

Mamy wieloletnie doświadczenie w branży i ogromny zasób wiedzy, który pozwala na poradzenie sobie z każdym zleceniem. Wszystkie obróbki dekarskie i blacharskie wychodzące spod naszych rąk spełniają najwyższe standardy.

Oferujemy innowacyjne rozwiązania, które spotykają się z ogromnym zainteresowaniem naszych klientów. Nie czekaj i też dołącz do tego stale powiększającego się grona. Chociaż nasza siedziba mieści się w Rogoźnie, to świadczymy usługi w całym województwie wielkopolskim, a także poza nim. Skontaktuj się z nami, a na pewno uda nam się dojść do satysfakcjonującego porozumienia w kwestii zlecenia, niezależnie od miejsca jego realizacji.

Nasze produkty są uniwersalne. Wykonywana przez nas obróbka dekarska dachu to rozwiązanie, z którego korzystają zarówno klienci indywidualni, jak i firmy. Wielu deweloperów nawiązało z nami stałą współpracę i korzysta z robionych przez nas obróbek blacharskich w swoich projektach.

Jeżeli chcesz zobaczyć efekty naszej pracy, koniecznie odwiedź galerię realizacji dostępną na naszej stronie głównej. Znajdziesz tam zdjęcia przedstawiające wykonane przez nas obróbki blacharsko-dekarskie. Być może posłużą za inspirację dla zlecenia wykonywanego dla Ciebie?

 

INVEST BUILDING sp. z o.o.