Balustrady malowane proszkowo

Balustrady ze stali malowanej proszkowo

Spośród bogatej oferty balustrad oferujemy naszym klientom balustrady malowane proszkowo według palety kolorów RAL. Każda balustrada może zostać zaprojektowana indywidualnie do Twoich potrzeb. Istnieje możliwość wykonania dowolnego wzoru, kształtu i koloru balustrady oraz zastosowania wielu ciekawych rozwiązań.

Balustrady malowane proszkowo nadają się zarówno do zastosowania wewnętrznego, jak i zewnętrznego. Dobór właściwego rodzaju wykończenia daje możliwość dostosowania wyglądu balustrady do stylu danego wnętrza lub wyglądu zewnętrzenego budynku. Dzięki powłoce naniesionej metodą malowania proszkowego, uzyskujemy skuteczne zabezpieczenie przed korozją, a tym samym gwarancję trwałości

Indywidualne wykonanie, nowoczesne wzornictwo i wysoka jakość

Zajmujemy się kompleksowym wykonaniem wszelkiego rodzaju balustrad, w tym malowanych proszkowo. Przygotujemy dla Ciebie ciekawy i nowoczesny projekt, dostosowany do Twoich oczekiwań. Na podstawie zatwierdzonego projektu wykonamy bakustradę i ustalimy termin montażu. Decydując się na współpracę z nami, masz pewność dokładnego wykonania, wysokiej jakości zastosowanych materiałów oraz dbałości o każdy szczegół.

Nasze balustrady stanowią nie tylko skuteczne zabezpieczenie przed upadkiem z balkonów, schodów, tarasów, czy podjazdów, ale również są doskonałą ozdobą, na dającą charakter każdej przestrzeni.

Produkcja i montaż balustrad malowanych w proszkowo na terenie Wielkopolski i całego kraju

Wykonujemy kompleksowo balustrady malowane proszkowo; od projektu, przez produkcję, aż po montaż – na terenie całego kraju, w szczególności dla podmiotów z Wielkopolski: Poznań, Piła, Gniezno, Chodzież, Szamotuły, Oborniki, Murowana Goślina, Wągrowiec, Rogoźno, Wronki, Wałcz i nie tylko. 

Do każdej realizacji podchodzimy indywidualnie i rzetelnie. Uważamy, że zadowolony klient jest najlepszym świadectwem efektów naszej pracy. Zadzwoń lub napisz do nas. Umówimy się na spotkanie podczas którego dokonamy pomiarów i poznamy Twoje potrzeby. Pozwoli nam to przygotować wycenę realizacji.

JESTEŚ ZAINTERESOWANY WSPÓŁPRACĄ?

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI OTRZYMAJ INDYWIDUALNĄ WYCENĘ

INVEST BUILDING sp. z o.o.