Konstrukcje stalowe, wiaty, hale

Konstrukcje stalowe to nasza specjalność

Jedną z naszych specjalizacji są konstrukcje ze stali zwykłej, nierdzewnej, kwasoodpornej oraz z aluminium. Produkujemy konstrukcje dla różnych zastosowań, w tym m.in: konstrukcje wiat, hal, konstrukcje magazynowe, balustrady, ogrodzenia, bramy wjazdowe, podesty, podjazdy dla osób niepełnosprawnych, konstrukcje nośne reklam, barierki, konstrukcje nośne pod urządzenia przemysłowe.

Wykonujemy konstrukcje stalowe na zamówienie. Podejmujemy się zleceń o różnym stopniu skomplikowania, zarówno dla klientów indywidualnych, małych firm, jak i dla generalnych wykonawców. Cenimy sobie długotrwałą współpracę, oferując naszym stałym klientom indywidualne warunki cenowe.

Najważniejszymi wyznacznikami naszej pracy jest wysoka jakość konstrukcji stalowych oraz terminowość realizacji.

Wysoka jakość i trwałość podjazdów dla osób niepełnosprawnych

Nasze konstrukcje produkujemy i dostarczamy, zgodnie z wymaganiami klientów, wykorzystując materiał własny lub powierzony. Dzięki dużemu doświadczeniu naszych pracowników spawalni możemy zapewnić wysoką jakość połączeń spawanych, która jest gwarantem solidności i trwałości konstrukcji. Na każdym etapie produkcji nasze wyroby poddajemy kontroli jakości w trosce o zadowolenie każdego klienta.

W procesie spawania wykorzystujemy wszystkie dostepne metody spawania: MIG, MAG, TIG, MMA. Wybór metody uzależniony jest od wielu czynników, zarówno technologicznych, jak i wymagań klienta.

Naszym klientom pomagamy w doborze odpowiedniego rodzaju stali, ochrony antykorozyjnej, rozwiązań technologicznych. Przygotowujemy również indywidualny projekt, uwzględniający wszystkie wymagnia i oczekiwania klienta.

Doświadczony i sprawdzony producent pozjazdów dla osób niepełnosprawnych w Wielkopolsce

Jesteśmy sprawdzonym wykonawcą konstrukcji stalowych, mającym wielu klientów z Wielkopolski, w tym m.in. z: Poznań, Piła, Gniezno, Chodzież, Szamotuły, Oborniki, Murowana Goślina, Wągrowiec, Rogoźno, Wronki, Wałcz i nie tylko. 

Wystarczy skontaktować się z nami, aby otrzymać indywidualną ofertę realizacji. Odpowiemy chętnie na wszelkie Twoje pytania i doradzimy w kwestiach technologiczno-konstrukcyjnych. Zadzwoń lub napisz do nas.

JESTEŚ ZAINTERESOWANY WSPÓŁPRACĄ?

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI OTRZYMAJ INDYWIDUALNĄ WYCENĘ

Konstrukcje stalowe – czym są?

Konstrukcje stalowe to bardzo szerokie pojęcie, które obejmuje elementy budowlane oraz drogowo-mostowe. Jest to podstawa naszej działalności. Zajmujemy się procesem powstawania każdego z elementów i tworzymy z nich gotowe konstrukcje, które powstają na zamówienie klientów. Posiadamy odpowiednie wyposażenie hali oraz maszyny produkcyjne, które pozwalają na prowadzenie szerokiej działalności. 

Hale stalowe 

Z wytwarzanych przez nas konstrukcji stalowych powstają kompleksowe hale stalowe. To właśnie na przygotowywanej przez nas konstrukcji opiera się dach, ściany, okna oraz drzwi. Aby hala stalowa była całkowicie bezpieczna niezbędne jest wprowadzenie prawidłowych danych podczas obliczeń obciążeniowych. Tutaj liczy się nie tylko dobrej jakości konstrukcja, ale także stabilne obciążenie w różnych warunkach także pogodowych. 

Cała konstrukcja stalowa to budowla modułowa, która składa się z powtarzalnych elementów takich jak słupy i dźwigary, które stanowią konstrukcję główną oraz pozostałych elementów, które składają się na konstrukcję drugorzędową. Pierwszym krokiem podczas doboru profili do budowy hali stalowej jest zmierzenie obciążeń. W ten sposób można zaprojektować bezpieczną konstrukcję stalową, której wytrzymałość będzie dostosowana do panujących w danym miejscu warunków. 

Wiaty stalowe

Powierzchnie magazynowe mogą przybierać różne formy, w zależności od potrzeb danej branży. Proste, a za razem niezwykle funkcjonalne rozwiązanie to wiaty stalowe stworzone z trwałych elementów stalowych. Wiata od hali różni się tym, że nie posiada bocznych ścian (jednej lub kilku). Najważniejszym elementem w przypadku tego rodzaju konstrukcji jest zadaszenie, które opiera się na stalowych słupach. Najczęściej służą do okrywania przed niekorzystnymi warunkami pogodowymi maszyn czy materiałów budowlanych. Służą także jako hale logistyczne. Wiaty stalowe to elementy o bardzo szerokim zastosowaniu. Warto wiedzieć, że postawienie takiej lekkiej konstrukcji nie zawsze potrzebować będzie pozwolenia na budowę. Nasi specjaliści pomogą w kwestiach formalnych oraz w stworzeniu wiaty zgodnie z instrukcjami klienta. 

Przykładowe zastosowania dla wiaty stalowej:

 • wiata śmietnikowa
 • wiata rolnicza
 • wiata garażowa
 • zadaszenie myjni samochodowej

Wiaty stalowe znajdują szerokie zastosowanie w wielu branżach, a ich największą zaletą jest wielozadaniowość i możliwość stworzenia dowolnej konstrukcji. Dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii możliwe jest także zapewnienie odpowiednich warunków przechowywania w tym odpowiedniej wentylacji. To szczególnie istotne w przypadku przechowywania bardziej wrażliwych towarów. 

Naszym głównym celem jest tworzenie konstrukcji, które posłużą klientom zgodnie z ich oczekiwaniami. Spełniając życzenia klientów podczas projektowania tworzymy także konstrukcje, które można rozebrać oraz przenieść w inne miejsce.  

Wiaty rolnicze

Wiaty rolnicze to różnorodne konstrukcje, które służą zarówno jako magazyny płodów rolnych jak i jako garaże na pojazdy i maszyny rolnicze. Ogromną zaletą takiego rozwiązania jest możliwość dopasowania konstrukcji do indywidualnych wymagań klienta i zaprojektowanie całości tak, aby wiata była możliwie jak najbardziej funkcjonalna. 

Wiata na maszyny rolnicze

Wiata na maszyny rolnicze stanowi proste i niezwykle funkcjonalne rozwiązanie dla rolników, którzy posiadają własne maszyny i chcą zapewnić im odpowiednie warunki do parkowania. Bezpieczne przechowywanie maszyn rolniczych wpływa na ich prawidłowe działanie, a utrzymanie ich w dobrym stanie jest podstawowym krokiem do osiągania korzyści z ich działania. Niekorzystne warunki pogodowe mogą przyspieszyć eksploatację sprzętu, który często jest bardzo dużą inwestycją.

Garaże blaszane

Garaże blaszane to idealne rozwiązanie w przypadku samochodu. Coraz częściej garaże stawiane są w celu zapewnienia dodatkowej przestrzeni do przechowywania. To miejsce, które sprawdzi się do przechowywania mebli ogrodowych czy większych narzędzi ogrodowych. Garaże blaszane to sposób a szybkie wzniesienie konstrukcji i możliwość praktycznie natychmiastowego cieszenia się dodatkową przestrzenią. 

Konstrukcje stalowe Poznań – producent, na którego możesz liczyć

Zatrudniamy najlepszych specjalistów

Współpracujemy z wykwalifikowanymi projektantami, którzy sprawiają, że plany stają się rzeczywistością. Dzięki temu możemy zaproponować indywidualne rozwiązania, które dopasowane są do wymagań konkretnego klienta. Jesteśmy w stanie przygotować projekt pod indywidualne zamówienie oraz zrealizować go. Gwarantujemy, że wszystkie projektowane przez nas hale wyróżniają się trwałością oraz solidnym wykonaniem. Jako producent dbamy o to, aby każdy projekt spełniał obowiązujące normy i był zgodny z panującymi standardami. 

Dążymy do stałego rozwoju i śledzimy najnowsze rozwiązania technologiczne. Naszym głównym celem jest zadowolenie klientów, dlatego też dążymy do stałego podnoszenia naszych umiejętności.

Hale stalowe Poznań

Budowa różnorodnych hal stalowych to jedne z najczęstszych zleceń, które są wykonywane w naszej firmie. Jest to na tyle uniwersalna konstrukcja, że można ją dopasować do praktycznie każdego rodzaju działalności, w której niezbędna jest dodatkowa przestrzeń. Podczas realizacji każdego zlecenia dokładamy wszelkich starań do tego aby pomieszczenia spełniały Państwa wymogi, a cała konstrukcja powstała sprawnie i szybko. 

Podczas realizacji każdego zlecenia przykładamy uwagę do:

 • Materiałów najwyższej jakości 
 • Wsparcia klienta zarówno w procesie doboru najlepszego rozwiązania jak i na późniejszych etapach
 • Dobór najlepszych specjalistów

Wiaty stalowe Poznań

Chcemy zapewnić Państwu kompleksowe usługi, dlatego też w zakres naszych usług wchodzą także usługi spawalnicze. Posiadamy odpowiedni sprzęt oraz doświadczenie, co daje nam możliwość zagwarantowania terminowych realizacji zgodnie z Państwa oczekiwaniami. Każde zlecenie wykonujemy z największą dbałością o detale.

Cena konstrukcji stalowych

Wycena dokonywana jest zawsze indywidualnie, a wpływ na nią mają takie czynniki jak:

 • obecne cena surowca
 • stopień zaawansowania konstrukcji i trudności realizacji
 • dodatkowe usługi takie jak wprowadzenie dodatkowych zabezpieczeń, ocieplenie hali

Cena ustalana jest każdorazowo indywidualnie, po podaniu przez klienta niezbędnych informacji. Jeżeli chcą Państwo poznać wycenę danej realizacji, zapraszamy do kontaktu. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania i doradzimy najlepsze rozwiązania. Możemy stworzyć projekt w oparciu o podane sugestie lub zaproponować najlepsze rozwiązanie w oparciu o nasze doświadczenie. 

Nasze konstrukcje dopasowujemy do konkretnych potrzeb i wymagań klientów dlatego też możemy stworzyć niezbędne elementy zarówno dla budynków o charakterze przemysłowym jak i sportowym czy magazynowym. 

Tworzymy takie elementy jak:

 • zadaszenia
 • kontenery i garaże blaszane
 • antresole
 • konstrukcje stalowe hal magazynowych
 • wiaty stalowe
 • wiaty na maszyny rolnicze
 • inne, nietypowe konstrukcje tworzone na zamówienie
JESTEŚ ZAINTERESOWANY WSPÓŁPRACĄ?

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI OTRZYMAJ INDYWIDUALNĄ WYCENĘ

INVEST BUILDING sp. z o.o.