Konstrukcje stalowe, wiaty, hale

Konstrukcje stalowe to nasza specjalność

Jedną z naszych specjalizacji są konstrukcje ze stali zwykłej, nierdzewnej, kwasoodpornej oraz z aluminium. Produkujemy konstrukcje dla różnych zastosowań, w tym m.in: konstrukcje wiat, hal, konstrukcje magazynowe, balustrady, ogrodzenia, bramy wjazdowe, podesty, podjazdy dla osób niepełnosprawnych, konstrukcje nośne reklam, barierki, konstrukcje nośne pod urządzenia przemysłowe.

Wykonujemy konstrukcje stalowe na zamówienie. Podejmujemy się zleceń o różnym stopniu skomplikowania, zarówno dla klientów indywidualnych, małych firm, jak i dla generalnych wykonawców. Cenimy sobie długotrwałą współpracę, oferując naszym stałym klientom indywidualne warunki cenowe.

Najważniejszymi wyznacznikami naszej pracy jest wysoka jakość konstrukcji stalowych oraz terminowość realizacji.

Wysoka jakość i trwałość podjazdów dla osób niepełnosprawnych

Nasze konstrukcje produkujemy i dostarczamy, zgodnie z wymaganiami klientów, wykorzystując materiał własny lub powierzony. Dzięki dużemu doświadczeniu naszych pracowników spawalni możemy zapewnić wysoką jakość połączeń spawanych, która jest gwarantem solidności i trwałości konstrukcji. Na każdym etapie produkcji nasze wyroby poddajemy kontroli jakości w trosce o zadowolenie każdego klienta.

W procesie spawania wykorzystujemy wszystkie dostepne metody spawania: MIG, MAG, TIG, MMA. Wybór metody uzależniony jest od wielu czynników, zarówno technologicznych, jak i wymagań klienta.

Naszym klientom pomagamy w doborze odpowiedniego rodzaju stali, ochrony antykorozyjnej, rozwiązań technologicznych. Przygotowujemy również indywidualny projekt, uwzględniający wszystkie wymagnia i oczekiwania klienta.

Doświadczony i sprawdzony producent pozjazdów dla osób niepełnosprawnych w Wielkopolsce

Jesteśmy sprawdzonym wykonawcą konstrukcji stalowych, mającym wielu klientów z Wielkopolski, w tym m.in. z: Poznań, Piła, Gniezno, Chodzież, Szamotuły, Oborniki, Murowana Goślina, Wągrowiec, Rogoźno, Wronki, Wałcz i nie tylko. 

Wystarczy skontaktować się z nami, aby otrzymać indywidualną ofertę realizacji. Odpowiemy chętnie na wszelkie Twoje pytania i doradzimy w kwestiach technologiczno-konstrukcyjnych. Zadzwoń lub napisz do nas.

JESTEŚ ZAINTERESOWANY WSPÓŁPRACĄ?

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI OTRZYMAJ INDYWIDUALNĄ WYCENĘ

INVEST BUILDING sp. z o.o.