Parapety zewnętrzne, parapety blaszane, obróbki blacharskie Poznań

Parapety zewnętrzne z blachy w Poznaniu

Jesteśmy uznanym producentem parapetów blaszanych na terenie Poznania oraz okolic: Mosina, Suchy Las, Luboń, Przeźmierowo, Swarzędz i nie tylko. Wykonujemy parapety zewnętrzne i wewnętrzne w dowolnych szerokościach, grubościach, kolorach i kształtach. Nasze produkty nadają więc domom i budynkom indywidualnego charakteru. Z naszych usług korzystają firmy budowlano-remontowe, klienci indywidualni, deweloperzy, spółdzielnie mieszkaniowe, instytucje, szkoły i urzędy. Mamy wieloletnią praktykę i doświadczenie, pozwalające wykonywać złożone elementy o bardzo skomplikowanych kształtach.

Obróbki blacharskie i dekarskie na wymiar Poznań

Specjalizujemy się również w produkcji obróbek blacharskich oraz obróbek dekarskich dla klientów z Poznania. Stanowią one doskonałe zabezpieczenie dachów oraz elewacji każdego budynku przed podmakaniem i podwiewaniem. Wytwarzamy obróbki blacharskie na wymiar i indywidualne zamówienie. Wykonujemy m.in.: obróbki kominów, wiatrownice, okapy, obróbki przyścienne, obróbki gzymsów, listwy wykończeniowe, pasy podrynnowe, pasy nadrynnowe.

Istnieje możliwość wykonania parapetów blaszanych i obróbek blacharskich ze stali nierdzewnej, stali ocynkowanej, stali powlekanej, alu-cynku, aluminium, tytan-cynku. W miarę możliwości, realizujemy zamówienia od ręki, dzięki czemu możesz zaoszczędzić nie tylko pieniądze, ale również swój czas.

Parapety i obróbki blacharskie cennik Poznań

Jeśli jesteś z Poznania lub okolic i oczekujesz współpracy w zakresie parapetów blaszanych oraz obróbek blacharskich, zapoznaj się z naszą ofertę i skontaktuj z nami. Otrzymasz szybką wycenę oraz odpowiedzi na wszelkie pytania.

JESTEŚ ZAINTERESOWANY WSPÓŁPRACĄ?

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI OTRZYMAJ INDYWIDUALNĄ WYCENĘ

INVEST BUILDING sp. z o.o.