Balustrady Gniezno

Produkcja i montaż balustrad w Gnieźnie

Na przestrzeni lat, balustrady przeszły długą drogę od bycia jedynie elementem chroniącym przed upadkiem z wysokości do przyjęcia wyrafinowanych form, pełniących funkcje dekoracyjne w naszych domach różnego rodzaju budynkach. Dziś wymaga się od balustrad zewnętrznych i wewnętrznych nowoczesnego designu, naturalnych materiałów oraz elegancji. Dzięki temu zarówno wnętrza budynków, jak i ich fasady zyskują zupełnie nowy wygląd.

Jesteśmy firmą z kilkunastoletnim doświadczeniem w zakresie produkcji balustrad ze stali malowanej proszkowo, balustrad szklanych, balustrad z elementami drewnianymi, balustrad ze stali nierdzewnej i cynkowanej dla klientów z Gniezna. Kierujemy się nowoczesnym wzornictwem i łączeniem wielu rodzajów materiałów. Pozwala to uzyskać ciekawe efekty i stylistykę zgodną ze stylistyką całego budynku. Wykorzystujemy jedynie najwyższej jakości materiały, dbając jednocześnie o dokładność wykonania i rzetelny montaż.

Zamów balustradę z montażem Gniezno

Ceny wykonania balustrad na terenie Gniezna i okolic zależą od kilku czynników: rodzaju materiału, rodzaju wykończenia, stopnia skomplikowania projektu, miejsca i warunków montażu, wielkości zamówienia. Do każdej inwestycji podchodzimy indywidualnie, przygotowując w pierwszym kroku dopasowaną ofertę, uwzględniającą Twoje potrzeby i wymagania. Wykonujemy realizacje każdej wielkości, od balustrad dla domów jednorodzinnych, po osiedla bloków i budynki biurowe oraz urzędy.

Cennik balustrad dla Gniezna

Zapoznaj się z naszymi realizacjami i zapytaj o szczegóły współpracy. Zapewniamy krótki termin wykonania, fachowe doradztwo i rzetelną współpracę.

JESTEŚ ZAINTERESOWANY WSPÓŁPRACĄ?

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI OTRZYMAJ INDYWIDUALNĄ WYCENĘ

INVEST BUILDING sp. z o.o.