Balustrady szklane

Balustrady ze szkłem – nowoczesne i ponadczasowe rozwiązanie

Szkło jest jednym z najpopularniejszych materiałów stosowanych obecnie w budownictwie. Nie jest to zasługa jedynie takich elementów jak okna, drzwi czy elewacje. Wykorzystuje się je coraz częściej również w produkcji balustrad szklanych. Obecnie są one synonimem nowoczesności i elegancji.

Balustrady szklane to doskonałe rozwiązanie, które posiada wiele zalet:

  • wysoka wytrzymałość i trwałość,
  • możliwość wykonania oryginalnych kształtów i form,
  • optyczne powiększenie przestrzeni,
  • lepsze rozświetlenie pomieszczeń,
  • możliwość łączenia z innymi materiałami, jak np. drewno, stal.

Balustrady szklane dla każdego rodzaju pomieszczeń

W naszej ofercie znajdziesz balustrady szklane, wykonywane na indywidualne zamówienie. Do każdej realizacji podchodzimy w kompleksowy sposób – przygotowujemy oryginalne i nowoczesne projekty, zajmujemy się produkcją oraz montażem. Decydując się na nasze usługi, masz pewność najwyższej jakości wykonania.

Balustrady szklane nadają się zarówno do zastosowania w budynkach biurowych, oświatowych, urzędach, jak i w domach prywatnych. Dzięki możliwość połączenia szkła z innymi materiałami, jak np. stal nierdzewna lub drewno, możemy uzyskać ciekawy i oryginalny design. Największe zastosowanie znajdują one jako balustrady schodowe, balustrady balkonowe, balustrady tarasowe, balustrady dla antresol.

Nowoczesne i solidne balustrady szklane w Wielkopolsce

Specjalizujemy się w projektowaniu, produkcji i montażu balustrad szklanych dla firm, klientów indywidualnych, spółdzielni mieszkaniowych oraz instytucji publicznych dla klientów z Wielkopolski: Poznań, Piła, Gniezno, Chodzież, Szamotuły, Oborniki, Murowana Goślina, Wągrowiec, Rogoźno, Wronki, Wałcz i nie tylko. 

W naszej ofercie znajdują się balustrady łączące elementy szklane, drewniane oraz ze stali nierdzewnej. Wykonujemy nowoczesne projekty, które przyciągają wzrok i jednocześnie służą naszym klientom przez długie lata. Stawiamy na wysoką jakość naszych produktów i usług. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, wsłuchując się w jego potrzeby i oczekiwania. Skontaktuj się z nami i otrzymaj spersonalizowaną ofertę. Umów się z nami na dokonanie pomiarów i omówienie szczegółów realizacji.

JESTEŚ ZAINTERESOWANY WSPÓŁPRACĄ?

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI OTRZYMAJ INDYWIDUALNĄ WYCENĘ

INVEST BUILDING sp. z o.o.