Spawanie TIG aluminium

Precyzyjne spawanie aluminium metodą TIG

Spawanie metodą TIG wykorzustujemy do spawania stali nierdzewnych, wysokostopowych oraz różnego rodzaju metali nieżelaznych, jak np. aluminium. Charakteryzuje ją wysoka jakość oraz dokładność spoiny. Posiadamy duże doświadczenie w spawaniu aluminium metodą TIG. Dzięki temu realizujemy nawet bardzo komplikowane projekty. Nasi pracownicy to fachowcy, dla których spawanie jest nie tylko pracą, ale również powodem do dumy.

Aluminium, jako materiał konstrukcyjny sprawdza się doskonale we wszystkich zastosowaniach, od których wymaga się niskiej masy przedmiotów oraz wysokiej estetyki wykonania. Takimi przykładami są konstrukcje regałowe, lekkie zabudowy, drabiny, podesty i stopnie.

Wysoka jakość spawania TIG

Każdy wykonany element przechodzi kontrolę jakości przed opuszczeniem wytwórni. Dbamy o pełne zadowolenie klienta z naszej pracy. Dokładne wykończenie elementów aluminiowych jest szczególnie ważne, dlatego też przykładamy dużą uwagę do wszelkich ewentualnych niedoskonałości.

Spawamy konstrukcje i elementy aluminiowe o różnej wielkości i stopniu skomplikowania. Wiemy że Twoja satysfakcja jest najlepszym sposobem na nawiązanie długotrwałej współpracy. Każde zlecenie wyceniamy indywidualnie w m.in. zależności od wielkości zamówienia, poziomu skomplikowania, rodzaju materiałów.

Usługi spawania auminium TIG dla klientów z Wielkopolski

Specjalizujemy się w spawaniu aluminium metodą TIG, ocsługując klientów z Wielkopolski, w tym m.in. z: Poznań, Piła, Gniezno, Chodzież, Szamotuły, Oborniki, Murowana Goślina, Wągrowiec, Rogoźno, Wronki, Wałcz i nie tylko. 

Prześlij nam swoją dokumentację projektową, abyśmy mogli przygotować indywidualną wycenę. W przypadku pytań lub wątpliwości, służmy swoim doświadczeniem i doradztwem.

JESTEŚ ZAINTERESOWANY WSPÓŁPRACĄ?

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI OTRZYMAJ INDYWIDUALNĄ WYCENĘ

INVEST BUILDING sp. z o.o.