Bramy

Kompleksowe usługi produkcji i montażu bram

Oferujemy kompleksowe usługi z zakresu produkcji i instalacji bram wjazdowych na indywidualne zamówienie klienta. Uzupełniają one naszę ofertę produkcji i instalacji ogrodzeń. Bramy wytwarzane przez nas wyposażamy w automatykę do bram, która znacząca zwiększa komfort korzystania z ogrodzonego terenu, na którym parkujemy  samochód. 

Przed przystąpieniem do realizacji konieczne jest spotkanie w miejscu instalacji bramy i dokonanie niezbędnych pomiarów. Wspólnie z właścicielem omawiamy możliwe rozwiązania i sposób otwierania bramy. Chętnie doradzimy w wyborze sprawdzonych i solidnych rozwiązań. Możesz liczyć na nasze wieloletnie doświadczenie i bogatą wiedzę.

Zwiększ bezpieczeństwo i komfort, dzięki bramom automatycznym

Wykonujemy zarówno bramy przesuwne, jak i uchylne. Wybór rozwiązania uzależniony jest od wielu czynników, w tym m.in.: warunków zagospodarowania, indywidualnych preferencji, budżetu, możliwości technicznych, materiału z którego wykona będzie brama, itp. Nasze bramy wykonujemy dla właścicieli domów jednorodzinnych, firm, jednostek publicznych i innych podmiotów.

Istnieje możliwość wykonania bramy łączącej kilka materiałów, np. stal, drewno, kompozyt. Elementy stalowe mogą zostać pomalowane na dowolny kolor z palety RAL lub być wykonane ze stali nierdzewnej. Pozwla to uzyskać oryginalny i ograniczony jedynie wyobraźnią projekt bramy.

Do produkcji naszych bram wykorzystujemy jedynie materiały wysokiej jakości, zabezpieczając je przed czynnikami atmosferycznymi. Dzięki temu możemy zapewnić wysoką trwałość i solidność naszych rozwiązań.

Bramy wjazdowe uchylne i przesuwne – dla klientów z Wielkopolski

Od wielu lat zajmujemy się produkcją i instalacją bram wjazdowych dla klientów z Wielkopolski, w tym m.in. z: Poznań, Piła, Gniezno, Chodzież, Szamotuły, Oborniki, Murowana Goślina, Wągrowiec, Rogoźno, Wronki, Wałcz i nie tylko. 

Każda realizacja wymaga indywidualnego podejścia, dokonania pomiarów, omówienia Twpich potrzeb i wyboru właściwych rozwiązań. Na każdym etapie prac zapewniamy doradztwo i pełne wsparcie w zakresie wykonania i montażu bramy. Umów się na spoktanie, po którym otrzymasz indywidualną ofertę.

JESTEŚ ZAINTERESOWANY WSPÓŁPRACĄ?

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI OTRZYMAJ INDYWIDUALNĄ WYCENĘ

Bramy wjazdowe – postaw na jakość oraz bezpieczeństwo

Uzupełnienie ogrodzenia o dopasowaną bramę dopełnia nie tylko estetykę, ale także znacznie zwiększa bezpieczeństwo posesji. Jest to inwestycja, która będzie służyć Ci przez wiele lat, dlatego w tej kwestii nie warto stawiać na półśrodki. Z tego powodu zachęcamy do podjęcia przemyślanej decyzji w kwestii zakupu bramy wjazdowej. Chętnie pomożemy Ci w dokonaniu odpowiedniego wyboru. Zachęcamy do sprawdzenia naszego bogatego asortymentu i konsultacji z naszymi doradcami. Z pewnością uda Ci się dobrać rozwiązania, które w będą w stu procentach dopasowane do Twojego gustu oraz potrzeb.

Nasza produkcja bram stoi na najwyższym poziomie. Niezależnie od materiału, na jaki się zdecydujesz, możemy zapewnić Cię, że użyjemy do konstrukcji wyłącznie jakościowych komponentów. Dzięki temu dostaniesz od nas bramy wjazdowe, które obok praktyczności i bezpieczeństwa, będą zachwycać też trwałością oraz wyglądem. Postaw na produkty, które będą ozdobą i ochroną dla Twojej posesji przez wiele lat i to przy minimalnym wysiłku konserwacyjnym.

Bramy automatyczne dla Twojej wygody

Nasza automatyka zapewnia najwyższy komfort użytkowania. Przede wszystkim umożliwia sprawne otwieranie i zamykanie bramy, bez konieczności wysiadania z samochodu. Jest to szczególnie przydatna funkcja w czasie zimy i niepogody, a także, gdy na dworze panuje już zmrok. Dzięki temu nie opuszczając bezpiecznego wnętrza swojego auta, możesz sprawnie wyjechać lub wjechać na posesję.

Nasze bramy automatyczne przydają się także w przypadku, gdy podjazd na ogrodzony teren jest bardzo krótki i umiejscowiony w pobliżu ruchliwej ulicy. Zamiast zostawiać wystające auto na jezdni, można zdalnie otworzyć bramę zawczasu i nie tamować ruchu. Tak samo, można zamknąć ją za sobą, bez zatrzymywania samochodu.

Bramy automatyczne naszej produkcji są bardzo bezpieczne w użytkowaniu i niezawodne. Możesz polegać na nich w każdych okolicznościach. Korzystają z nich chętnie zarówno klienci chcący ogrodzić swoje prywatne posesje, jak i przedsiębiorstwa, którym zależy na zwiększeniu bezpieczeństwa na terenie zakładu pracy. Nie czekaj i też dołącz do zadowolonego grona naszych klientów.

Bramy wjazdowe dwuskrzydłowe – dowiedz się więcej

W Invest Buidling bez większych problemów dobierzemy rozwiązanie, które będzie odpowiadać Twoim upodobaniom oraz będzie dopasowane do warunków znajdujących się na działce. Oferujemy znakomitej jakości bramy uchylne, które z pewnością Cię nie zawiodą.

Bramy wjazdowe dwuskrzydłowe są bardzo uniwersalne i popularne. Nie wymagają dodatkowego miejsca na otwieranie wzdłuż ogrodzenia. Można zamontować je w taki sposób, by uchylały się zarówno na zewnątrz, jak i do wewnątrz. Zapewniają także więcej możliwości co do umiejscowienia furtki, która może znaleźć się z dowolnej strony bramy.

Zapraszamy do konsultacji z naszymi doradcami. Mamy w ofercie bramy wjazdowe dwuskrzydłowe wykonane z różnych materiałów i w wielu wersjach kolorystycznych. Bez większych problemów dopasujesz je do estetyki swojej posesji.

Nasze usługi są kompleksowe. Nie tylko wyprodukujemy, ale także przeprowadzimy profesjonalny montaż bramy dwuskrzydłowej. Nasi fachowcy zadbają o to, by praca poszła szybko i sprawnie, dzięki czemu nie będziesz musiał niczym się martwić. Pozostanie Ci jedynie komfortowe korzystanie z naszych produktów.

Bramy wjazdowe przesuwne – wygodne rozwiązanie

Zachęcamy także do sprawdzenia naszej oferty w kategorii bram przesuwnych. Mają one wiele zalet. Między innymi, dzięki otwieraniu się wzdłuż ogrodzenia, nie zajmują miejsca na posesji ani podjeździe. Dzięki temu mogą być stosowane swobodnie nawet na podjazdach mających nachylenie.

Nasze bramy automatyczne nie wymagają systemów ryglowania. I to niezależnie od wybranej wersji. Dzięki zastosowanym przez nas mechanizmom wiatr nie będzie w stanie nimi poruszyć.

Bramy wjazdowe przesuwne są wyposażone w niezawodne napędy wysokiej jakości. Ryzyko ich awarii jest bardzo niskie. Bez większych problemów poradzą sobie z wieloletnim sprawnym i płynnym użytkowaniem.

Zapewniamy także profesjonalny montaż bramy przesuwnej. Nasi doświadczeni eksperci pomogą Ci nie tylko w doborze odpowiedniego produktu, ale także z jego instalacją. Z pewnością będziesz usatysfakcjonowany z efektów naszej pracy.

Bramy wjazdowe Poznań

Invest Building to firma mogąca pochwalić się wieloletnim doświadczeniem zarówno w produkcji bram, jak i w ich dystrybucji i montażu. Oferujemy innowacyjne rozwiązania, które są w stu procentach dopasowane do indywidualnych oczekiwań klientów. Decydując się na nasze usługi, pozostawiasz kwestie swojej bramy wjazdowej i ogrodzenia w rękach fachowców.

Z racji na kompleksowy zakres naszej pracy i dostosowanie produktów, do Twoich oczekiwań, cena naszych bram automatycznych jest kwestią indywidualną. Zachęcamy do kontaktu z naszym działem obsługi klienta, jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej. Dopiero po spotkaniu, dokonaniu pomiarów i sprawdzeniu uwarunkowań terenu, a także uwzględnieniu w projekcie Twoich oczekiwań, będziemy w stanie sporządzić dla Ciebie szczegółową wycenę. Możemy jednak zapewnić, że oferujemy atrakcyjne i konkurencyjne ceny.

Zachęcamy do zapoznania się ze zdjęciami z produkcji i montażu bram wjazdowych, które znajdziesz w odpowiednim dziale na naszej stronie. Bogata galeria ukończonych realizacji pozwoli Ci na zobaczenie jakości naszej pracy i może posłużyć jako inspiracja dla Twojego projektu. Koniecznie daj nam znać, które z wykonanych przez nas zleceń przypadły Ci najbardziej do gustu!

INVEST BUILDING sp. z o.o.