Bramy

Kompleksowe usługi produkcji i montażu bram

Oferujemy kompleksowe usługi z zakresu produkcji i instalacji bram wjazdowych na indywidualne zamówienie klienta. Uzupełniają one naszę ofertę produkcji i instalacji ogrodzeń. Bramy wytwarzane przez nas wyposażamy w automatykę do bram, która znacząca zwiększa komfort korzystania z ogrodzonego terenu, na którym parkujemy  samochód. 

Przed przystąpieniem do realizacji konieczne jest spotkanie w miejscu instalacji bramy i dokonanie niezbędnych pomiarów. Wspólnie z właścicielem omawiamy możliwe rozwiązania i sposób otwierania bramy. Chętnie doradzimy w wyborze sprawdzonych i solidnych rozwiązań. Możesz liczyć na nasze wieloletnie doświadczenie i bogatą wiedzę.

Zwiększ bezpieczeństwo i komfort, dzięki bramom automatycznym

Wykonujemy zarówno bramy przesuwne, jak i uchylne. Wybór rozwiązania uzależniony jest od wielu czynników, w tym m.in.: warunków zagospodarowania, indywidualnych preferencji, budżetu, możliwości technicznych, materiału z którego wykona będzie brama, itp. Nasze bramy wykonujemy dla właścicieli domów jednorodzinnych, firm, jednostek publicznych i innych podmiotów.

Istnieje możliwość wykonania bramy łączącej kilka materiałów, np. stal, drewno, kompozyt. Elementy stalowe mogą zostać pomalowane na dowolny kolor z palety RAL lub być wykonane ze stali nierdzewnej. Pozwla to uzyskać oryginalny i ograniczony jedynie wyobraźnią projekt bramy.

Do produkcji naszych bram wykorzystujemy jedynie materiały wysokiej jakości, zabezpieczając je przed czynnikami atmosferycznymi. Dzięki temu możemy zapewnić wysoką trwałość i solidność naszych rozwiązań.

Bramy wjazdowe uchylne i przesuwne – dla klientów z Wielkopolski

Od wielu lat zajmujemy się produkcją i instalacją bram wjazdowych dla klientów z Wielkopolski, w tym m.in. z: Poznań, Piła, Gniezno, Chodzież, Szamotuły, Oborniki, Murowana Goślina, Wągrowiec, Rogoźno, Wronki, Wałcz i nie tylko. 

Każda realizacja wymaga indywidualnego podejścia, dokonania pomiarów, omówienia Twpich potrzeb i wyboru właściwych rozwiązań. Na każdym etapie prac zapewniamy doradztwo i pełne wsparcie w zakresie wykonania i montażu bramy. Umów się na spoktanie, po którym otrzymasz indywidualną ofertę.

JESTEŚ ZAINTERESOWANY WSPÓŁPRACĄ?

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI OTRZYMAJ INDYWIDUALNĄ WYCENĘ

INVEST BUILDING sp. z o.o.