Parapety aluminiowe

Doskonała jakość parapetów aluminiowych

Parapety aluminiowe zyskują coraz większą popularność w zastosowaniach zewnętrznych. Charakteryzują się one niskim ciężarem oraz wysoką trwałością, wynikającą z odporności na korozję. Jednocześnie są wytrzymałe na odkształcenia i promieniowanie UV. Parapety wykonane z aluminium nie wymagają dodatkowych powłok zabezpieczających je przez korozją, dlatego nanosi się je jedynie ze względów estetycznych. Dzięki bogatej kolorystyce RAL istnieje możliwość dopasowania koloru parapetu zewnętrznego do elewacji każdego budynku, okien oraz drzwi.

W naszej ofercie znajdują się również parapety aluminiowe imitujące płytkę klinkierową, stal lub miedź antyczną.

Usługa gięcia parapetów aluminiowych

Z naszej oferty parapetów aluminiowych korzystają zarówno klienci indywidualni, firmy budowlane, jaki i deweloperzy. Świadczymy usługi gięcia parapetów aluminiowych na indywidualne zamówienie. Stałym klientom oferujemy specjalne warunki cenowe.

Jesteśmy bezpośrednim producentem parapetów. Nasze usługi gięcia świadczymy w zakładzie zlokalizowanym w Rogoźnie. Wiemy, jak ważne jest zaufanie i sumienność w relacjach biznesowych, dlatego przykładamy dużo uwagi do jakości naszych produktów, jak również do terminowości realizacji.

Produkowane przez nas parapety blaszane cechują się wysoką jakością i estetyką wykonania. Stanowią doskonałą ozdobę zarówno okien, jak i całego budynku. Ich niezwykła trwałosć pozwala spełniać stawiane im zadania przez długie lata.

Parapety aluminiowe Wielkopolska

Jesteśmy sprawdzonym i rzetelnym producentem parapetów z alumnium, któremu zaufało dwielu klientów z Wielkopolski, w tym m.in. z: Poznań, Piła, Gniezno, Chodzież, Szamotuły, Oborniki, Murowana Goślina, Wągrowiec, Rogoźno, Wronki, Wałcz i nie tylko. 

Nasze parapety aluminiowe to gwarancja wysokiej jakości i wieloletniej trwałości. Zachęcamy wszystkie podmioty do składania zapytań ofertowych.

JESTEŚ ZAINTERESOWANY WSPÓŁPRACĄ?

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI OTRZYMAJ INDYWIDUALNĄ WYCENĘ

INVEST BUILDING sp. z o.o.