Ogrodzenia

Sprawdzony wykonawca ogrodzeń

Dla naszych klientów wykonujemy wiele rodzajów ogrodzeń, w tym m.in.:
– ogrodzenia panelowe,
– ogrodzenia modułowe,
– ogrodzenia gabionowe,
– ogrodzenia z siatki,
– ogrodzenia sztachetowe,
– ogrodzenia palisadowe,
– ogrodzenia metalowe,
– ogrodzenia aliminiowe,
– ogrodzenia drewniane,

Dla każdego rodzaju ogrodzenia istnieje możliwość zaprojektowania i wykonania bram z automatyką oraz furtek.

Dzięki możliwości zastosowania wielu materiałów, technologii i rodzajów wykończenia, ostateczny projekt ograniczony jest jedynie przez naszą wyobraźnię.

Produkcja i montaż ogrodzeń

Każdemu klientowi zapewniamy indywidualny projekt oraz kompleksowe wykonanie, uwzględniające dostawę i montaż.  Przykładamy dużą uwagę do starannego wykonania oraz zabezpieczenia ogrodzeń przed korozją. Wiemy, jak duże znaczenie dla każdego właściciela działki ma trwałość zastosowanych rozwiązań i materiałów w systemach ogrodzeniowych.

Wykonujemy ogrodzenia dla budynków mieszkalnych, obiektów przemysłowych, budynków użyteczności publicznej. Posiadamy duże doświadczenie, które umożliwia nam realizację wymagających projektów. Proponujemy jedynie sprawdzone i nowoczesne rozwiązania, dostosowane do Twoich potrzeb.

Nowoczesne i stylowe ogrodzenia dla klientów z Wielkopolski

Dzięki bogatemu doświadczeniu i rzetelnemu podejściu dla każdej pojedynczej realizacji z zakresu produkcji i montazu ogrodzeń, zyskaliśmy wielu zadowolonych klientów z Wielkopolski, w tym m.in. z: Poznań, Piła, Gniezno, Chodzież, Szamotuły, Oborniki, Murowana Goślina, Wągrowiec, Rogoźno, Wronki, Wałcz i nie tylko. 

Przed przystąpieniem do właściwych prac dokonujemy pomiarów działki w miejscu montażu ogrodzenia. Podczas prac projektowych uwzględniamy ukształtowanie terenu, obecność instalacji i innych elementów architektury, jak również możliwy wpływ warunków pogodowych na konkretne rozwiazania techniczne ogrodzeń.

Możesz liczyć na nasze doświadczenie i doradztwo. Skontaktuj się z nami i przedstaw swoje potrzeby w zakresie ogrodzeń.

JESTEŚ ZAINTERESOWANY WSPÓŁPRACĄ?

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI OTRZYMAJ INDYWIDUALNĄ WYCENĘ

INVEST BUILDING sp. z o.o.