Ogrodzenia

Sprawdzony wykonawca ogrodzeń

Dla naszych klientów wykonujemy wiele rodzajów ogrodzeń, w tym m.in.:
– ogrodzenia panelowe,
– ogrodzenia modułowe,
– ogrodzenia gabionowe,
– ogrodzenia z siatki,
– ogrodzenia sztachetowe,
– ogrodzenia palisadowe,
– ogrodzenia metalowe,
– ogrodzenia aliminiowe,
– ogrodzenia drewniane,

Dla każdego rodzaju ogrodzenia istnieje możliwość zaprojektowania i wykonania bram z automatyką oraz furtek.

Dzięki możliwości zastosowania wielu materiałów, technologii i rodzajów wykończenia, ostateczny projekt ograniczony jest jedynie przez naszą wyobraźnię.

Produkcja i montaż ogrodzeń

Każdemu klientowi zapewniamy indywidualny projekt oraz kompleksowe wykonanie, uwzględniające dostawę i montaż.  Przykładamy dużą uwagę do starannego wykonania oraz zabezpieczenia ogrodzeń przed korozją. Wiemy, jak duże znaczenie dla każdego właściciela działki ma trwałość zastosowanych rozwiązań i materiałów w systemach ogrodzeniowych.

Wykonujemy ogrodzenia dla budynków mieszkalnych, obiektów przemysłowych, budynków użyteczności publicznej. Posiadamy duże doświadczenie, które umożliwia nam realizację wymagających projektów. Proponujemy jedynie sprawdzone i nowoczesne rozwiązania, dostosowane do Twoich potrzeb.

Nowoczesne i stylowe ogrodzenia dla klientów z Wielkopolski

Dzięki bogatemu doświadczeniu i rzetelnemu podejściu dla każdej pojedynczej realizacji z zakresu produkcji i montazu ogrodzeń, zyskaliśmy wielu zadowolonych klientów z Wielkopolski, w tym m.in. z: Poznań, Piła, Gniezno, Chodzież, Szamotuły, Oborniki, Murowana Goślina, Wągrowiec, Rogoźno, Wronki, Wałcz i nie tylko. 

Przed przystąpieniem do właściwych prac dokonujemy pomiarów działki w miejscu montażu ogrodzenia. Podczas prac projektowych uwzględniamy ukształtowanie terenu, obecność instalacji i innych elementów architektury, jak również możliwy wpływ warunków pogodowych na konkretne rozwiazania techniczne ogrodzeń.

Możesz liczyć na nasze doświadczenie i doradztwo. Skontaktuj się z nami i przedstaw swoje potrzeby w zakresie ogrodzeń.

JESTEŚ ZAINTERESOWANY WSPÓŁPRACĄ?

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI OTRZYMAJ INDYWIDUALNĄ WYCENĘ

Ogrodzenia panelowe

Są to płoty wykonywane z elementów prefabrykowanych. Ogrodzenia panelowe mogą być zrobione z różnego rodzaju materiałów, na przykład ze stali, drewna albo betonu. Ceni się je wysoko przez wzgląd na wysokie walory wizualne. Dlatego sięga się po nie często w nowoczesnym budownictwie. To rozwiązanie charakteryzuje się sporą uniwersalnością, gdyż można je z powodzeniem stosować do zabezpieczenia budynków mieszkalnych, jak i przemysłowych. Sprawdź ogrodzenia panelowe dostępne w naszej ofercie! 

Ogrodzenia modułowe

Jeżeli zależy Ci na szybkim montażu, możliwościach późniejszej rozbudowy, a także wysokiej estetyce, to rozwiązania modułowe mogą być czymś, czego szukasz. Tego rodzaju płoty składają się z pasujących do siebie prefabrykowanych elementów, takich jak murki na podmurówki, słupki, bloczki, daszki oraz różnego rodzaju przęsła. Ogrodzenia modułowe stawia się nie tylko szybciej niż te murowane, ale także z reguły ich zakup jest mniejszym wydatkiem. Przekonaj się i zobacz sprzedawane przez nas modele. 

Ogrodzenia gabionowe

Tego rodzaju płoty to dobry wybór dla wszystkich tych, którzy cenią sobie solidność, stabilność i wytrzymałość. Ogrodzenia gabionowe składają się z trwałych koszy, które wypełniane są odpowiednim kruszywem. Pozwala to na stworzenie płotu, który przetrwa przez wiele lat, a dodatkowo stworzy bardzo ciekawy i estetyczny efekt wizualny. To rozwiązanie się coraz większą popularnością i pasuje do wielu stylów architektonicznych. Zobacz nasze ogrodzenia gabionowe i daj się zainspirować! 

Ogrodzenia z siatki

Siatka nie bez powodu cieszy się od zawsze ogromnym zainteresowaniem. To uniwersalne rozwiązanie, które nadaje się równie dobrze do zabezpieczenia prywatnej posesji, jak i ogródka czy terenu przemysłowego. Do głównych zalet ogrodzenia z siatki należy szybki montaż niewymagający tak dużego nakładu pracy, jak w przypadku murowanych ogrodzeń, a także stosunkowo niska cena. Dzięki temu to wciąż jeden z najpopularniejszych wyborów. Zapoznaj się z naszymi projektami i realizacjami ogrodzeń z siatki, na pewno nie będziesz zawiedziony!

Ogrodzenia sztachetowe

To coś dla wszystkich miłośników ponadczasowej klasyki. Tego rodzaju płoty wykonane są z wysokiej jakości drewna, które prezentuje się znakomicie przez wiele lat, przy minimalnych nakładach pielęgnacyjnych. Ogrodzenia sztachetowe w dzisiejszych czasach sprawdzają się doskonale zarówno w przestrzeni miejskiej, jak i wiejskiej. Ich konstrukcje mogą być wykonane na wiele różnych sposobów, nie tylko pionowo, ale także poziomo, na ukos lub w formie ażurowej. Zapoznaj się z naszą ofertą na ogrodzenia sztachetowe, a na pewno znajdziesz modele, które trafią w Twoje gusta! 

Ogrodzenia palisadowe

Nowoczesne palisady wyróżniają się prostotą i estetyką, dlatego są bardzo często wybierane przez fanów minimalizmu i architektury nowoczesnej. Nie tylko znakomicie wyglądają, ale także charakteryzują się bardzo dużą odpornością na upływ czasu i złe warunki pogodowe. Tego rodzaju płoty wykonane są zazwyczaj z ocynkowanych profili stalowych i mogą mieć konstrukcje wertykalną lub horyzontalną. Występują w wielu wersjach kolorystycznych. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej, to zapoznaj się z naszą ofertą na ogrodzenia palisadowe! 

Ogrodzenia metalowe

To uniwersalne rozwiązanie stosowane, które można dopasować do niemal każdego stylu architektonicznego. Ogrodzenia metalowe są bardzo popularne przez wzgląd na łatwość montażu, a także bardzo atrakcyjne ceny. Istnieje bardzo wiele zróżnicowanych modeli tego rodzaju płotów, dlatego nie będziesz mieć problemu z dobraniem takiego, który będzie w stu procentach pasować do Twojej wizji. Zapoznaj się z naszym asortymentem w kategorii ogrodzeń metalowych i przekonaj się sam.

Ogrodzenia aluminiowe

Płoty wykonane z aluminium to popularna alternatywa dla bardziej tradycyjnych rozwiązań. Poszczególne modele mogą być bardzo zróżnicowane pod kątem wyglądu, więc łatwo dopasujesz je do swojego gustu. Charakterystyczną cechą ogrodzeń aluminiowych jest ich lekkość, dzięki czemu montaż płotu jest szybki i prosty. Materiał, z którego je wykonano, jest odporny na uciążliwe warunki pogodowe, zarówno promieniowanie słoneczne, jak i uporczywą wilgoć. Jeżeli interesują Cię ogrodzenia aluminiowe, to koniecznie sprawdź naszą ofertę! 

Ogrodzenia drewniane

Drewno od setek lat jest jednym z najpopularniejszych materiałów budowlanych. Ogrodzenia drewniane są uniwersalne, mają wysokie walory estetyczne i występują w bardzo wielu formach oraz wersjach kolorystycznych. Przy odpowiedniej konserwacji mogą wytrzymać w dobrym stanie przez wiele lat. Sprawdź nasze ogrodzenia drewniane, a na pewno nie zawiedziesz się na ich jakości.

INVEST BUILDING sp. z o.o.