Parapety blaszane

Wysokiej jakości parapety blaszane

Jesteśmy producentem parapetów blaszanych dla wszelkiego rodzaju budynków, w tym: mieszkalnych, biurowych, przemysłowych i użyteczności publicznej. Wykonujemy parapety blaszane zarówno ze stali, jak i z aluminium. Zabezpieczamy je przed korozją poprzez cynkowanie ogniowe, jak również malowanie proszkowe. Kolor parapetu może zostać dobrany do koloru okien lub elewacji, zgodnie z kolorystyką RAL.

Parapety blaszane pełnią ważną rolę w systemach okiennych. Odpowiadają bowiem za odprowadzanie deszczu i topniejącego śniegu, uniemożliwiając spływanie wody bezpośrednio po elewacji budynku. Zabezpieczają tym samym mury budynku przed podmakaniem i zwilgoceniu.

Usługi gięcia parapetów blaszanych

Nasza oferta giętych parapetów blaszanych skierowana jest do klientów indywidualnych, firm budowlanych i deweloperów. Wykonujemy parapety blaszane na idywidualne zamówienie według specyfikacji inwestora. Dla stałych klientów mamy przygotowane specjalne warunki cenowe.

W naszym asortymencie znajdują się:

  • parapety blaszane,
  • parapety zewnętrze,
  • parapety malowane proszkowo,
  • parapety ocynkowane,
  • parapety aluminiowe,

Produkowane przez nas parapety blaszane cechują się wysoką jakością i estetyką wykonania. Stanowią doskonałą ozdobę zarówno okien, jak i całego budynku. Ich niezwykła trwałosć pozwala spełniać stawiane im zadania przez długie lata.

Renomowany producent parapetów blaszanych – Wielkopolska

Jesteśmy renomowanym producentem parapetów blaszanych dla klientów z Wielkopolski, w tym m.in. z: Poznań, Piła, Gniezno, Chodzież, Szamotuły, Oborniki, Murowana Goślina, Wągrowiec, Rogoźno, Wronki, Wałcz i nie tylko. 

Wykonujemy parapety na indywidualne zamówienie. Wsłuchujemy się w potrzeby klientów, aby dostarczać produkty zgodne z ich oczekiwaniami. Jesteśmy solidnym i sprawdzonym dostawcą wszelkiego rodzaju parapetów blaszanych. Skontaktuj się z nami i zapytaj o szczegóły współpracy.

JESTEŚ ZAINTERESOWANY WSPÓŁPRACĄ?

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI OTRZYMAJ INDYWIDUALNĄ WYCENĘ

INVEST BUILDING sp. z o.o.